Desteklediğimiz İmplant markaları

nobel-biocare

NOBEL BİOCARE(Branemark): İsviçre merkezli olan Nobel, 1965 yılından itibaren en köklü ve tanımış implant markalarından biridir. Başta Avrupa olmak üzere tüm dünyada en büyük pazarı olan implant konumundadır ve bu alanda büyük Ar-Ge yatırımları yapmaktadır. 7 mm. ile 52,5 mm. arası, yumuşak ve sert kemik yapısına göre alternatifleri olan geniş bir implant yelpazesine sahiptir. Ayrıca kişiye özel abutment tasırımı seçeneği bulunmaktadır. Özel olrak dişsiz alt çeneler için geliştirdiği all in four sistemi (dişsiz çeneye özel 4 implant uygulanması) implant diş yapımının mümkün olmadığı bir çok vakada implant uygulamasını mümkün hale getirmiştir. Nobel Active modelinde agresiv yiv yapısı ve özel tasarlanmış yüzeyi ile immediate yüklemede (diş çekiminden hemen sonra yükleme)başarılı sonuçlar vermektedir. Kemiğin çok ince olduğu ya da yer darlığı olan bölgelerde uygulama yapabilmek için 3.0 mm. çapında Active modeli kendisini kanıtlamıştır. Detaylı bilgi ve Nobel implant fiyatlarına yönelik bize danışabilirsiniz.
ve özel tasarlanmış yüzeyi ile immediate yüklemede (diş çekiminden hemen sonra yükleme)başarılı sonuçlar vermektedir. Kemiğin çok ince olduğu ya da yer darlığı olan bölgelerde uygulama yapabilmek için 3.0 mm. çapında Active modeli kendisini kanıtlamıştır. Ömür boyu garantili ve sertifikalıdır. Detaylı bilgi ve Nobel implant fiyatlarına yönelik bize danışabilirsiniz.

astra-tech

ASTRA TECH: İsveç üretimli bu marka Switch Platformlu implantlar içinde en fazla tercih edilen implant markalarından biridir. Dental sektörün devi konumundaki Dentsply tarafından satın alınan bu implant markası yıllardır başta Avrupa olmak üzere ülkemizde de hekimler tarafından güvenle kullanılmaktadır. Astra implant, Nobel implant gibi premium implant sınıfında olup ömür boyu garantili ve sertifikalıdır.Detaylı bilgi ve Astra Tech implant fiyatlarına yönelik bize danışabilirsiniz.

bego-implant

B​EGO implant avantajları nedeni ile en çok uyguladığımız implantların başında gelmektedir.​ ​Ağızda yapılacak tedavi planlamasının da en az implant markası kadar önemli olduğunu unutmamanız gerekir. Diş hekimliği sektöründe uzun yıllardır Alman kalitesi ile hizmet veren Bego markası implantları ile de ​ en başarılı ve yaygın kullanılan implant markalarından biridir. Bego markası, güvenle kullandığımız implant markaları arasındadır. Detaylı bilgi ve Bego implant fiyatlarına yönelik bize danışabilirsiniz.

tav

TAV Dental, TAV Medical Grubun bir bölümü olarak kurulan bir profesyonel, dinamik ve yenilikçi bir şirkettir.

Ürün tasarımı, kalıp imalatı ve enjeksiyon kalıplama 40 yıl deneyimi ile TAV Dental, Diş Hekimliği Pazarı için çeşitli hassas cihazlar kullanarak geniş bir yelpazede üretim yapmaktadır.
TAV Dental, Y-TZP Zirkonyum, Radel, PEEK gibi özel maddeleri hammadde olarak kullanarak yüksek performans, yüksek kalite ve mükemmel çözümler sunmaktadır. TAV Dental, sektörünün bir lider kuruluşu olarak kalitesine ödün vermeden yüksek kalitede hizmet sunmaktadır.

Tav Dental implant, premium implant sınıfında olup ömür boyu garantili ve sertifikalıdır. TAV Dental, ISO 9001:2008, ISO 13485:2012 ve CE 0483 üretim sürecini uluslararası standartlarına ve şartlarına uygun olarak planlamış ve hayata geçirmiştir. Ayrıca TAV Dental’in kalite güvence ve düzenleyici sistemleri GMP QSR ile uyumludur.
Detaylı bilgi ve TavDental implant fiyatlarına yönelik Bakırköy Estetik Dent’e ulaşarak bilgi alabilirsiniz.