Dental Health on BizBize with Işılay Gedik (Beykent TV – 31 Agu 2016)

  • 0

Dental Health on BizBize with Işılay Gedik (Beykent TV – 31 Agu 2016)

Güliz KILINÇOĞLU SORKUN who is our expert in Bakirkoy Esthetic Dent was a guest on Dental Healt on BizBize with Işılay Gedik that a new expert give information about their field on every each programs, publised on 29th August 2016.

Mrs. SORKUN gave information about what we should do in order to have healthy teeth and need to know about dental health with questions.
  • 0

Hakkımızda

cover

Bakırköy Estetik Dent 2014 tarihinde kurulmuştur. Diş sağlığı konusunda İstanbul’un en merkezi yerlerinin başında gelen Bakırköy’ün merkezinde kurulan Bakırköy Estetik Dent, kurulduğu tarihten itibaren tedavi edilen hastalarının ‘Her an çekinmeden, korkusuzca, utanmadan gülebilmesi’ amacını gerçekleştirmektedir.

Hedefimiz; misyonumuz ve vizyonumuz doğrultusunda doğruluk ve dürüstlük ilkesinden ayrılmamak koşuluyla hastalarımıza en iyi hizmeti sunabilmek ve onların güvenine layık olabilmektir.

MİSYONUMUZ

Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, Ağız ve Diş sağlığıyla ilgili tedavi edici uygulamalar yanında, koruyucu sağlık çalışmalarınıda kapsayan kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi, din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolarımız ile hastalarımıza sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Çağdaş bir yönetim sistemi ile, hastalarımızın Ağız ve Diş Sağlığı ihtiyacını, diş hekimliğinin en son teknolojisi ve uygulamalarıyla karşılamaya yönelik bir merkez olmaktır.