Hakkımızda

cover

Saglıklı bir ağız, sağlıklı bir toplum sloganı ile yola çıkan Bakırköy Estetik Dent, hijyenik ortamı, güler yüzlü personeli ve uzman kadrosu ile 2014 yılında hizmete açılmıştır. Klinigimiz de her türlü geleneksel ve modern dişhekimligi uygulamaları yapılmakta olup, uluslararası standarlarda ve kalitede dental malzemeler kullanılmaktadır. Klinigimizi tercih eden tüm hastalarımıza güvenilir hijyenik bir ortamda kalite ve fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz.

Bakırköy Estetik Dent hekimleri olarak mesleki sorumluluk ve etik kurallarına bağlı kalarak, hastalarımıza en geniş çerçevede fayda sağlayacak tedaviler uygulamaktayız.Unutmayın ki sağlığınız bizim için herşeyden önce gelir çünkü en büyük refaransımız siz değerli hastalarımızsınız. Bu yüzden öneri ve görüşleriniz bizlere her zaman ışık tutacaktır. Yüzünüzdeki mutluluk eksik olmasın. Gülmek size çok yakışıyor…

MİSYONUMUZ

Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, Ağız ve Diş sağlığıyla ilgili tedavi edici uygulamalar yanında, koruyucu sağlık çalışmalarınıda kapsayan kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi, din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolarımız ile hastalarımıza sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Çağdaş bir yönetim sistemi ile, hastalarımızın Ağız ve Diş Sağlığı ihtiyacını, diş hekimliğinin en son teknolojisi ve uygulamalarıyla karşılamaya yönelik bir merkez olmaktır.