Randevuya Gelirken

İlk randevunuzda bilmek istediklerimiz;

Bir diş hekimini en son ne zaman ve niçin ziyaret ettiniz?

Bu ziyaret sırasında çekilen röntgenleriniz varsa lütfen yanınızda getiriniz. Herhangi bir sistemik hastalığınız (kalp, tansiyon, guatr, şeker gibi) ve düzenli aldığınız ilaçlar (aspirin gibi) varsa bize mutlaka bildirmelisiniz. Bu hastalıklarla ilgilenen doktorlarınızın isim ve telefon numaralarını yanınızda bulundurunuz.

Özel durumlarınız varsa, (hamilelik vs. gibi) bize bildiriniz.

Diş ağrınız varsa:
Ağrı ne zaman ortaya çıktı ve ne kadar sürdü?
Hangi dış etkenler (soğuk, sıcak, tatlı, baskı) ağrının tekrar ortaya çıkmasına neden oluyor?
Yüzünüzde şişlik oluştu mu?
Herhangi bir ilaç aldınız mı? Alıyor musunuz? Lütfen ilaçların isimlerini yazarak bize bildiriniz.
Bizden beklentileriniz nelerdir? Estetik amaçlı özel istekleriniz varsa lütfen bir kağıda yazarak bize bildiriniz.
Randevu bilgileri Herkesin vaktinin değerli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle randevu ile hizmet veriyoruz. Size verilen randevuya 5-10 dakika önce gelmeniz o günün programında aksama olmaması açısından bize yardımcı olacaktır. Elde olmayan nedenlerle randevuya gecikmeniz durumunda, size ayrılan saatte daha kısa süreli bir tedavi tercih edilecektir. Kalan süre herhangi bir tedavinizin bitirilmesi için yeterli değilse, size başka bir güne randevu verilecektir.

Uyamayacağınız bir randevu için, bizi mutlaka en geç 24 saat önce arayınız.

Ödeme bilgileri Tedavi fiyatlarımız; kullandığımız malzemelerin kalitesi, hijyenik bir ortam sağlanabilmesi ve en önemlisi, bizim tecrübe düzeyimiz göz önüne alınarak belirlenmektedir. İlk randevunuzda tüm ağzınız ve dişleriniz muayene edilir. Gerekiyorsa röntgeniniz çekilir. Sorunlarınız saptanır ve uygun bir tedavi planı önerilir. Arzu ettiğiniz takdirde, size önerilen tedavi planına uygun olarak yapacağınız tahmini harcama tutarı bilginize sunulur. Temizlik, dolgu, çekim gibi tek seansta bitirilen tedavilerin gününde ödenmesi tercih edilir. “Tüm ağız rehabilitasyonu” gibi, uzun süreli ve yüksek bütçeli tedavilerde, her vaka kendine özgü koşullara sahiptir. Bu nedenle ücreti ve ilgili “ödeme planı” için bizimle karşılıklı görüşmenizi öneririz. Tedaviye başlanmadan önce ödeme planında anlaşma sağlanması ilişkimizin uzun süreli ve güvenilir olmasında yararlı olacaktır.