Işılay Gedik ile Biz Bize’de Diş Sağlığı (Beykent TV – 31 Ağu 2016)

  • 0

Işılay Gedik ile Biz Bize’de Diş Sağlığı (Beykent TV – 31 Ağu 2016)

Beykent TV ‘de yayınlanan ve her programda yeni bir uzmanın kendi alanında bilgiler verdiği beğenerek izlenen Işılay Gedik ile Biz Bize Programının 29 Ağustos 2016 Tarihinde yayınlanan bölümünde Bakırköy Estetik Dent’ten Protez Uzmanımız Güliz KILINÇOĞLU SORKUN konuk oldu.

Programda diş sağlığı hakkında bilgiler veren Güliz Hanım, gelen sorular ile diş sağlığı hakkında bilinmesi gerekenleri ve yapılması gerekenler hakkında bilgiler verdi.  • 0

Hakkımızda

 

Bakırköy Estetik Dent 2014 tarihinde kurulmuştur. Diş sağlığı konusunda İstanbul’un en merkezi yerlerinin başında gelen Bakırköy’ün merkezinde kurulan Bakırköy Estetik Dent, kurulduğu tarihten itibaren tedavi edilen hastalarının ‘Her an çekinmeden, korkusuzca, utanmadan gülebilmesi’ amacını gerçekleştirmektedir.

Hedefimiz; misyonumuz ve vizyonumuz doğrultusunda doğruluk ve dürüstlük ilkesinden ayrılmamak koşuluyla hastalarımıza en iyi hizmeti sunabilmek ve onların güvenine layık olabilmektir.

MİSYONUMUZ

Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, Ağız ve Diş sağlığıyla ilgili tedavi edici uygulamalar yanında, koruyucu sağlık çalışmalarınıda kapsayan kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi, din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolarımız ile hastalarımıza sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Çağdaş bir yönetim sistemi ile, hastalarımızın Ağız ve Diş Sağlığı ihtiyacını, diş hekimliğinin en son teknolojisi ve uygulamalarıyla karşılamaya yönelik bir merkez olmaktır.

 

Banka Hesap Bilgileri

BANKA HESAP NUMARALARIMIZ

Banka Adı TEB (TÜRK EKONOMİ BANKASI A.Ş.)
Şube (Şube Kodu)  Merter Şubesi (0032)
Hesap Numarası 60052997
İBAN Numarası TR33 0003 2000 0000 0060 0529 97
Hesap Türü TL HESABI